شرایط و ضوابط بانک جو

قوانین عمومی

تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت بانک اطلاعات صنعت ساختمان بانک جو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و هر دو طرف (بانک اطلاعات صنعت ساختمان بانک جو و کاربران یا همان مشتریان) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند. تمامی بانک های اطلاعاتی عرضه شده در این سایت، از استانداردهای لازم برخوردار بوده و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ا ست. همچنین در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بانک جو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  • ما با تمام وجود مطمئنیم که شما عاشق خدمات و محصولات بانک جو خواهید شد. به همین دلیل است که ما عشق و انرژی زیادی در آنچه برای شما می گذاریم.
  • درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط تماس تلفنی،ایمیل،یا سیستم تیکت سایت به ثبت برسد.
  • بانک های اطلاعاتی ما، شامل سیاست بازگشت پول نمی شوند؛ و دلیل این امر اطلاعات، خدمات و امکاناتی می باشد که به محض ثبت نام در اختیار شما قرار می گیرد.
  • امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
  • ما در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
  • خریدار محصولات سایت کلیه حق و اختیار شکایت از محصولات و سایت Bankjoo.com رادر مراجع قضایی و غیر قضایی را از خود سلب میکند
  • با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت سروش مقدسی، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط سایت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
  • سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و سروش مقدسی هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وب سایت بانک جو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. بانک جو متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بانک جو شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات بانک جو استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به بانک جو ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بانک جو نیز به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

تغییرات توافقنامه و شرایط و ضوابط:

 توافقنامه استفاده از خدمات سایت تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه سایت و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، بانک جو حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت بانک جو در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا بانک جو مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت بانک جو کنترل نماید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بانک جو، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، فایل های صوتی ، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بانک جو جزئی از اموال ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار بانک جو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گروه بانک جو محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط بانک جو و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار بانک جو است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای بانک جو محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.